Kantor kryptowalut

Dzięki ogromnym wzrostom cen kryptowalut (a w szczególności Bitcoina) Polacy żywo zainteresowali się tematem cyfrowej waluty. Wiele osób postanowiło zainwestować, ponieważ na tym wirtualnym rynku zauważyli potencjał do pomnożenia swoich oszczędności. Najważniejsze dla nas, jako potencjalnych inwestorów, są dwie kwestie: gdzie zakupimy cyfrową walutę i jaki wybierzemy portfel. Te dwa aspekty spaja ze sobą platforma zwana kantorem internetowym.
Odwiedź kantor kryptowalut

Kantor kryptowalut

Z pewnością osoby, które nie są za bardzo związane z rynkiem walut cyfrowych, przeżyły niemały szok, słysząc te słowa zestawione razem. Społeczeństwo nadal kojarzy kantor z miejscem, do którego przychodzimy w celu wymiany obcej waluty. Od tego czasu sporo się zmieniło i aktualnie dużą popularnością cieszą się kantory online. Ich podstawową zaletą jest wygoda i transparentność wszystkich transakcji. Dodatkowo spółki działające na rynku posiadają licencję instytucji płatniczej Komisji Nadzoru Finansowego. To wszystko złożyło się na zdobycie zaufania klientów, i tym samym, powolne wymieranie stacjonarnych punktów wymiany walut, na które nie ma już popytu. Ze względu na dynamiczny rozwój cyfrowych walut przedsiębiorcy poszli o krok dalej i powstały strony reklamujące się jako kantor kryptowalut online. Najprościej rzecz ujmując, są to platformy, za pomocą których możemy wymienić walutę tradycyjną na cyfrową lub odwrotnie. Pomijając prowizję, jest to bardzo atrakcyjna oferta dla kupujących ze względu na bezpieczeństwo, a dodatkowo działa dużo szybciej niż giełdy. Kupione waluty są poddawane dalszemu obrotowi lub umieszczane w portfelu indywidualnego nabywcy.

Portfel kryptowalut i inne oferowane usługi

Warto pamiętać, że tego typu platformy to nie tylko kantor wymiany Bitcoin. Jedną z podstawowych usług oferowanych między innymi przez Bitcantor jest możliwość utworzenia własnego portfela kryptowalut. To o tyle ważne, że potrzebujemy własnego walleta, aby korzystać ze środków przechowywanych na blockchainie. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo naszych cyfrowych środków jest sprawą absolutnie priorytetową. Właśnie dlatego większość portfeli oferuje dodatkowe zabezpieczenia. Bitcantor przy tworzeniu coinbase wallet ukazuje nam recovery phrase (ang. słówka zabezpieczające). Jest ich 12 i wpisując je, możemy odzyskać dostęp do dóbr nawet w przypadku zgubionego lub skradzionego telefonu. Posiadając swój własny portfel, jesteśmy pełnoprawnymi właścicielami konkretnej kryptowaluty, a więc możemy robić z nią to, co nam się żywnie podoba. Wykonywanie przelewów, kupowanie online czy może inwestowanie - wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Jeżeli wcześniej wymienione operacje Cię nie interesują, to warto wiedzieć, że na rynku wybór usług jest o wiele większy. Twoje kryptowaluty mogą na przykład zostać wymienione na surowce, takie jakie złoto czy srebro.

Jaki kantor wymiany Bitcoin wybrać?

Wybór kantoru online jest stosunkowo trudną decyzją, w szczególności dla osoby, która do tej pory nie miała zbyt wiele wspólnego z tym rynkiem. Aby nie narazić się na oszustwa, które ze względu na stale rosnącą popularność wirtualnych walut przybrały na sile, należy używać sprawdzonych platform. Również nowi inwestorzy znajdą coś dla siebie w kantorze internetowym implify.com. Dlaczego to właśnie na tę platformę powinieneś się zdecydować? Powodów jest kilka. Przede wszystkim warto zauważyć, że oferuje ona wymianę wszystkich najważniejszych walut cyfrowych, takich jak Bitcoin, Ethereim czy Ripple. Dla Ciebie, jako indywidualnego użytkownika, z pewnością bardzo istotnymi aspektami są szybkość transakcji i wysokość prowizji. W tych kwestiach kantor również sprawdza się bardzo dobrze i nie odbiega od rynkowych standardów. Z pewnością zależy Ci również na bezpieczeństwie. Kantor implify.com charakteryzuje się wiarygodnością i ochroną klienta na każdym poziomie transakcji. Cały zespół czuwa nad bezpieczeństwem, tak abyś mógł bez przeszkód inwestować bez wychodzenia z domu.
Kontakt
Adres
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice, Polska
Napisz do nas!